درباره ما

شرکت آتی ساز فناوری فرا رو صنعت با شماره ثبت ۱۱۵۰۶ فعال در زمینه تجاری سازی و انتقال فناوری فعالیت خود را در سال ۱۳۹۵ توسط تیمی مجرب در زمینه های تجاری سازی،بازاریابی و تجارت بین الملل شروع نمود. شرکت آتی ساز فناوری با تمرکز بر شرکت های کوچک و متوسط خدمات مشاوره ایی لازم جهت حرکت در بازارهای داخلی و خارجی بوده و با ارایه راه حل ها و استراتژی های لازم به مشتریان خود کمک نموده است.

آتی ساز فناوری با ارایه مشاوره های لازم به شرکت های فعال در صنایع مختلف بدنبال تعریف مدل ها و استراتژی های گوناگون تحلیلی  در زمینه تجاری سازی ، بازاریابی و تجارت بین الملل و انتقال تکنولوژی برآمده است که به طبع آن ارایه دهنده خدمات گوناگون در این زمینه باشد. آتی ساز فناوری بعنوان شرکت همکار و نمایندگی انحصاری شرکت های رزلوت از کشور فنلاند در زمینه تجاری سازی ، مناطق نوآوری و فناوری  و  سیستم عامل های تجاری و اقتصادی و همچنین شرکت کانتینتال انرژی از کشور مالزی در زمینه انرژی و مدیریت ریسک می باشد.

مأموریت

  • فعالیت در زمینه مشاوره تجاری و حقوقی به شرکت ها و صنایع
  • ایجاد ارزش افزوده اقتصادی با ارایه مدل های تحلیلی
  • ارایه خدمات مشاوره ایی تجاری سازی و بازاریابی به شرکت های صنعتی و تولیدی
  • ارایه خدمات حقوقی در بخش تجارت بین الملل
  • ارایه اطلاعات دقیق و صحیح بازار به مشتریان
  • حفظ و صیانت از اطلاعات مشتریان

چشم انداز

  • ما در نظر داریم ضمن ارتقا کیفی وضعیت موجود،خلاقیت و نوآوری بعنوان بزرگترین شرکت مشاوره در زمینه تجاری سازی، بازاریابی و توسعه فناوری در منطقه شناخته گردیم.
  • بدنبال خلق بهترین مدل ها ، استراتژی های جهت ارایه به مشتریان هستیم.
  • ما به دنبال تبدیل خود به یکی از مهمترین فاکتورهای موثر اقتصادی در ارتباط با مشتریان و محیط پیرامونی خود باشیم.
  • ما بدنبال ارتقای همکاری بین المللی و فعالیت در بازارهای جهانی می باشیم.

تجاری سازی و توسعه فناوری

 

ما به دنبال همکاری و ارایه خدمات تجاری سازی  به سازندگان و تولیدکنندگان جهت شناخت روند  حرکت محصولات در بازار می باشد. شرکت آتی ساز فناوری به مشتریان خود از طریق کشف بازارهای جدید داخلی و خارجی برای محصولات تولیدی آن ها کمک می کند. ارایه مشاوره در زمینه استفاده از تکنولوژی های نوین جهت بهبود محصولات از خدمات مشخص این شرکت می باشد. این شرکت با دارا بودن مدل های شبکه سازی و ایجاد ارتباط با شرکت های صنعتی داخلی و خارجی بدنبال خلق ارزش افزوده در خدمات مشاوره ایی تجاری سازی به مشتریان خود می باشد.  امروزه نوآوری مهمترین مولفه کسب سهم بیشتری از بازار می باشددر همین راستا شرکت آتی ساز بدنبال خلق مدل های نوآورانه تجاری سازی محصولات می باشد.

این شرکت علاوه بر فعالیت در زمینه ارایه خدمات تجاری سازی و توسعه فناوری به تولیدکنندگان و صنایع بزرگ ، متوسط و کوچک   در سال های اخیر به ارایه مدل های تجاری سازی به استارت آپ ها و صاحبان ایده نیز کمک شایانی کرد. همچنین این شرکت  همکاری با مراکز علمی و تحقیقاتی ، پارک های علم و فناوری، شهرک های صنعتی، مراکز رشد و مناطق ویژه داخل و خارج از کشور را در کارنامه خود دارد.